Kullanıcı Sözleşmesi

1. Genel


● Atm ile bakiye yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olur.
● Yeşil Medya servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● Yeşil Medya herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.
● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu MedyaSultan değildir. 
●Yeşil Medya, Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

2. Hizmet

● Yeşil Medya İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılır.
● Yeşil Medya yeni takipçiler ve etkileşimin %100 garantisini vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

● Bilgiler yanlış girildiğinde karşılaşılan mağduriyetin sorumlusu Yeşil Medya değil müşterinin kendisidir. Lütfen bilgilerinizi doğru girin.

● Yaptığınız ödemelerde fatura taleplerinde %18 KDV tarafınızdan ödeneceğiniz kabul etmiş sayılırsınız.

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

● Belirtilmediği sürece hesaplarda yaşanabilecek unfollow/düşüşler garanti kapsamında değildir. Ne kadar düşüş yaşanacağını önceden bilmek mümkün değildir. 

Hesabınıza aldığınız takipçi, beğeni, izlenme hizmetlerinde alım sonrası düşüş yaşanabilir. Yeşil Medya bu düşüşlerden sorumlu değildir. Yeşil Medya, sadece siparişin eksiksiz gönderiminden sorumludur.